The Ashtrays | Apres Vu | Karolina Beranova

new rock’n’roll / indie pop / alternative

The Ashtrays

The Ashtrays, mladá kapela co se zrodila v duchu rock'n'rollových padesátek, jako výsledek hledání nového zvuku, který v sobě spojuje ducha minulého století a energii dnešního zvuku. Jejich debutové album Go Cats vychází na začátku listopadu a  je důkazem toho, že rock'n'roll is not dead. Toto dílo představuje nový rock'n'roll, jenž zní tak, jak si ho kapela představuje v dnešní době. 

Energie na koncertech ja pak tak silná, že vás pohltí a donutí zapomenout na všechny starosti. Na tanečním parketu se nebudete moct ubránit a budete se nechat unášet rytmem, který zanechá stopy v duši. The Ashtrays jsou zvukem minulosti a budoucnosti zároveň, a jejich show vám ukáže, že rock'n'roll nikdy nepřestal být živým a pulzujícím žánrem. 


Alex – zpěv, klávesy
Ota – basa
Kryštof – kytara
Matyáš – bicí

Après Vu

Après Vu je indie popová kapela z Prahy, jejich hudba se zabývá různými tématy od každodenního života až po otázky odcizení a identity. Jejich minimalistický přístup k hudební tvorbě zakořeněný v emocích a vyprávění příběhů ve vás zanechá melancholický pocit, avšak vždy s nádechem naděje. 


Vilma Sichingerová
Vojtěch Kouřil
Matyáš Hanzlík

Karolina Beranova

Oheň, něha a sebejistota... V Praze usazená písničkářka Karolina Beranova ve svých písních vyvolává silné emoce. Při poslechu její tvorby se spolu s její šesti člennou kapelou vydáte na nezávislou kytarovou jízdu plnou silných andělských vokálů a půvabně upřímných textů.  

Karolina svou tvorbu odstartovala na jaře 2022 poté, co vydala své debutové EP, Please Be Gentle, které se uchytilo ve světových playlistech. Stala se tváří playlistu NEON a součástí EQUAL global. Karolinina talentu si můžeme všimnout i v jejích videoklipech, které sama režíruje. Vystupovala na známých pódiích v Praze, Vídni, Portu a Bruselu. Letos v létě si zahrála na jednom z největších českých festivalů Colours of Ostrava, kde představila svou novou kapelu. Momentálně nahrává své debutové album, které vyjde začátkem roku 2024 


Karolina Beranova – zpěv, kytara
Anna Marie Jarkovská – zpěv
Šimon Mára – kytara
Samuel Kuba – zpěv, basová kytara
David Le Cam – saxofon, zpěv
Václav Švestka – bicí, zpěv