Bar

Náš bar sice nenabízí vysokou gastronomii, ale zato kvalitně a správně připravené ty nejzákladnější nápoje, které člověk v baru dobrého klubu očekává.

Káva je základ

Kávu připravujeme ze zrna značky Filicori Zecchini GRAN CREMA FORTE. Je to silná káva vhodná pro milovníky italského espressa, s plnou chutí a silnou vůní. Skvělý start do nového dne i při posezení s přáteli. Káva i kávovar jsou certifikovány Institutem pro italské espresso (Instituto Nazionale Espresso Italiano). Ačkoliv nejsme specializovanou kavárnou, naši barmani vám dokáží připravit nejen kvalitní espresso, ale i cappuccino, latte macchiato či espresso macchiato s veškerým servisem, který k italské kávě patří.

 

A dobré pivo je vše!

Všechna piva čepujeme klasickým způsobem, na hladinku, přes tradiční výčepní kohout „Nostalgie“. Piva se vyznačují lahodnou mokrou pěnou a pivo pak krásně na sklenici kroužkuje. Není také problém si nechat u obsluhy nechat načepovat šnyt nebo mlíko.
O naše piva je také pečlivě postaráno – pravidelnou sanitaci a servis nám zajišťuje sanitační technik pečující o nejvyhlášenější pivnice v Brně.

V naší nabídce máme momentálně tyto značky:

Alterna

  • 10° Chotěboř - je pivo vyráběné tradiční českou recepturou, vařené dvourmutovým způsobem, kvašené v otevřených kádích a dokvášené v ležáckých tancích po dobu minimálně 30 dní. Světlé výčepní pivo je lahodné chuti s jemnou chmelovou hořkostí a chmelovým aroma. Patrně nejlepší desítka na trhu!
  • 11° Primátor - jedná se o spodně kvašené pivo vyrobené klasickou technologii z českých surovin. Je vařeno dvourmutovým způsobem z moravského ječného sladu a dvou druhů žateckého chmele. Originální vůně moravského sladu a aroma žateckého chmele dodaly pivu střední plnost. Nezaměnitelnou lahodnou chuť a vůni dává pivu český slad vyrobený z moravského jarního ječmene. 
  • 12° Poutník – čirý ležák zlaté barvy s bílou, jemnou, trvanlivou a kroužkující pěnou. Vůni má spíše chmelově kořenitou a slad se schovává v pozadí. V chuti prvně vystoupí na ležák vyšší chmelová hořkost, kterou vystřídá příjemná sladovost a v doznívání je Poutník zase spíše hořký. Opravdu povedený, silněji chmelený a pitelný ležák.

A2 Stage:

  • 11° Hubertus – světlý ležák Medium z pivovaru Kácov spojuje osvěžující pocit výčepního piva a plnost s chlebnatostí typické pro ležáky. Pro Hubertus Medium jsou dále typické dobrá pěnivost, příjemná hořkost a osvěžující říz.
  • 11°Polička – specifická nasládlost je diametrálně odlišná od všech jiných piv s podobnou charakteristikou.  V ústech se projevuje jemně chlebovou, vyváženou, nasládlou chutí s decentně hořkým zakončením.

Ostatní nabídka alko i nealko nápojů je standardní a odpovídá cenou i kvalitou baru hudebního klubu.

Kuchyně:

Ze studené kuchyně nabízíme nakládaný hermelín, utopenec či tvarůžkový chléb