Méta Monde | True Fir

indie rock/new wave/synthpop

MÉTA MONDE

Synthpopové duo z pražských Vršovic, které tvoří songwriter a klavírista Jakub spolu s digitálním umělcem a baskytaristou Romanem. Atmosférická a rytmická hudba plná harmonických syntezátorů, dunivých basových linek a spletitých textů, inspirovaná širokým spektrem žánrů – ať už je to náznak new wave, post-punku, electra nebo disca.


Jakub Baierl (zpěv, synths)
Roman Gordienko (baskytara, synths)

TRUE FIR

Kapela, která vydala svůj debut v úplně jiné sestavě. Průsečík s Hissing Fauna však zůstává, a to víc než předtím. Noví členové Jan Koudela (basa), Jiří Kaňa (kytara) a Peter Kušnírik (Inheritance, Nikander) se zakládajícím Janem Stejskalem (Goro, Black Tar Jesus, Bugmen, Prodavač...) nerezignují na devadesátkový sound True Fir, ale přinášejí svěží vítr na domácí scénu indie kytarovek. V Alterně představí zcela čerstvé EP Change of Heart, které vyšlo 2. listopadu na Korobushka records.

Předprodej Goout: základní 150,-, student 120,-
Na místě: 200,-
 
foto True Fir: Libor Galia / Jednota Polom
 


Jan Stejskal (kytara, zpěv)
Jiří Kaňa (kytara, zpěv)
Jan Koudela (basa)
Peter Kušnírik (bicí)

AFTERPARTY
 
A protože je pátek, v 10 končit nebudem!
 
Čeká nás party s dobře známými DJ's, kteří jsou odpovědni za oblíbenou ádvojkovou sérii Parádní Pofel:
 
Erectro (Napříč.cz, Obývák crew)
Strawberry (Napříč.cz, Obývák crew, Unformated)
 
Běžně se živí prostitucí či skládáním propisek. Odmítají však býti otroky Mamonu, a tak se po večerech tajně plíží ze svých kartonových krabic, aby si mohli splnit svůj tajný sen, své opravdové poslání. A sice býti nejlepšími DJs široko daleko. Alespoň až ke Kauflandu.
 
Styly: house / electro / synth / breakbeat
Vstup na party po koncertech je free.