Meowlau X Val

drum'n'bass / elektro

Pokud jste si na koncertech zvykli stát a poslouchat, zapomeňte, že tomu tak bude i zde. Ať chcete, nebo ne, směs silné atmosféry v kombinaci s energickými drumnbass&popovými beaty vás prostě nenechá stát na místě.  

Tento elektronický a klubový zvuk nepostrádá vášeň a má potenciál oslovit mladé (i plnoleté) publikum prostřednictvím upřímných textů. 

Projekt Meowlau x Val je spojení dvou interpretek – o elektronickou produkci se stará Laura Jašková (Meowlau) a v písních zaznívá nezaměnitelný hlas Valentiny Vlkové (Val). Ženské duo doplňuje mistr živých bicích Martin Miklis. 

DJ Erektro 
Čtvrtá inkarnace Ježíše. Namísto spásy světa si však vybral disco! Umí léčit znavené a songy se jeho dotykem mění v sety. Prostě zázrak!   

Strawberry 
Strawberry se objevil na hudební scéně někdy v roce 2006 a za tu dobu prošel několika soundsystémy, než našel své místo v Unformated a DJ sekci Napříč.cz. Jeho hudební repertoár zahrnuje různé žánry, přičemž se v průběhu let zaměřil především na raggajungle, drum and bass, dubstep, breakcore a později začal experimentovat s house a electro hudbou. S jeho vášní a schopností přenášet energii prostřednictvím hudby je již proslulý a jeho sety nikdy nepřestávají bavit. Je znám svým výběrem skladeb, který dokáže perfektně ladit s náladou a energií publika a je stále ochoten posouvat hranice.