KULE + Flamendr Robi + Caramel

alternative pop/indie/garáž

KULE

Maxózní post-gympl milujutěaležádnejsexpředsvatbou kapela KULE jsou fakt krásní kluci. Hezkej popíček prolnutej nakoplýma kytárkama tě provede asi jednou třetinou tvé emoční škály. Zatancuješ, popiješ, zasměješ, užiješ, tomu věř.

Hudební žánr brněnské partičky Kule je primárně alternativní pop. Jejich album „Proč se ty peníze musí pořád točit“ obsahuje také stejnojmennou živelnou píseň, která popisuje marnost být spotřebitelem v dnešní společnosti.


Richard Pudich (zpěv, kytara)
Jan Čuma (bicí, zpěv)
Jan Veselý (synth)
Štěpán Havel (basa)
Jakub Kraus (kytara)

FLAMENDR ROBI

Na počátku bylo slovo. To slovo bylo Flamendr a z něj Bůh šest dní utvářel líbeznou tvář světa. Sedmý den Bůh odpočíval, čehož využil Satan a stvořil Robi – nikdo neví, co to vlastně znamená. Víme jen, že od té doby spolu soupeří dobro se zlem, kečup s hořčicí, Michaela Jílková s hosty a Flamendr s Robi.


Ondřej Valášek (zpěv)
Matěj Bryja (bicí)
Tomáš Nedělník (basa)
Gustav Křivinka (kytara)

CARAMEL

Brněnští „smutní kluci“ ve své hudbě prolínají melancholické texty s chytlavými melodiemi a balancují na hraně emo rocku a dark popu. 

Na svém debutovém EP Labutě (2020) kapela popisuje vztah dvou lidí, které pandemie oddělila zavřením československých hranic. Jsou vrženi do vln nejistoty a temnoty, zašlých vzpomínek a hezkých chvil, které právě navždy končí.

Přijďte si zatančit, poplakat a zavibovat s náma do Alterny!

Vstupné: základní 150,-, student 120,-
Vstupenky jsou k dostání přes GoOut, budou i na místě v den akce.


Matyáš Kyncl (kytara, zpěv)
Ondřej Kohoutek (bicí)
František Hrádek (basa)