God and Eve + Slav

jazz/impro/piano/soul + heartshaped songs

GOD AND EVE

Jazzem nasáklí slovenští Black Midi s ženským vokálem.

Jádro kapely God and Eve tvoří Eva Sajanová a Richard Grimm (působící také také pod pseudonymem Boh Vajec a v koncertní kapele Raptor Koch). Oba studují hudební kompozici, Richard na pražské HAMU a Eva na bratislavské konzervatoři. Jejich debutové EP s názvem The Creation vyšlo lets v únoru pod hlavičkou Slnko Records.

Žánrově najdeme v jejich společném hudební projektu prvky art popu, jazzu, či psychedelie. Využívají živé hudební nástroje i elektroniku, jejich skladby charakterizují bohaté vokály. Eva je autorkou hudby, píše texty a nahrává první verze písní, Richard skladby aranžuje, produkuje a spolu je dotváří do finální podoby. Živě je v Alterně doprovodé ještě Tomáš Bateško na baskytaru. Momentálně nahrávají nové skladby na jejich druhé EP, které vyjde na podzim 2021.

Foto God and Eve: Chiara Rendeková


SLAV

Balady vyzpívané z rozervaného srdce. Básně sepsané očima pozorovatele pokřivené reality. Hledání zamlžené hranice mezi úplnou ztrátou kontroly a smířeného odevzdání. Příběhy vyvěrající z intenzivních pocitů a bezútěšných zákoutí duše. Obnažené písně, zahalené jen sentimentální poetikou z hlubin půlnočních myšlenek a neklidného spánku. Sólový projekt Štěpána Pařízka (GOY, Chief Bromden, Čau Česko) se vrací přesně po roce na stejné místo. Tentokrát uslyšíme i nové písně.

Vstupné dobrovolné.


 


Eva Sajanová – piano, zpěv
Tomáš Bateško – baskytara
Richard Grimm – bicí