T1M3LAND | Them Switcheroos

Kytarové riffy ostré jako žiletka, podmanivé samply a texty se skrytými příběhy.

T1M3LAND

Alternativní rocková kapela T1M3LAND při koncertech kombinuje zvučné kytarové riffy, pohodové pasáže, texty se skrytými příbehy a elektronické samply. 

T1M3LAND se dal dohromady před necelými dvěma roky. Všichni členové se seznámili na Fakultě Elektrotechniky a Komunikačních Technologií VUT v Brně, kde větší polovina vystudovala Audio Inženýrství. Po rozpadu předchozího hudebního projektu Meanwhile In Space začali Pavel Hoffman (bicí) a Hanes Bečan (kytara) skládat první nové skladby. Pozvali do kapely Vojtěcha Milotu (vokály/texty), vznikl T1M3LAND a společnými silami vybudovali dosavadní repertoár. Premiéru si kapela odbyla v září 2022 na brněnském Yacht Festu, na kterém se část členů podílela i pořadatelsky. Následně začali aktivně hrát na (nejen) brněnské klubové scéně. Na přelomu zimy a jara loňského roku na všechny platformy postupně vypustili čtyři singly (Absinthe, Deconstruction, Vanilla Ice a ME2D), které jsme nahráli a namíchali svépomocí na zkušebně a o master (u Absinthe a Deconstruction i o mix) se postaral Jenda "JdG" Sládek.

V květnu 2023 byli vybráni do finále soutěže REC.Stage a během několika dní tak trochu na punk natočili soutěžní videoklip pro píseň ME2D. Díky skvělé podpoře fanoušků se umístili na prvním místě, a tak dostali příležitost si v létě 2023 zahrát na největších českých festivalech (Colours of Ostrava, Votvírák, FM City Fest).

V únoru 2024 kapelu zařadili v časopise Headliner do svého výběru “50 nadějí české hudby” pro rok 2024. 


Vojtěch Milota: Zpěv
Pavel Hoffman: Bicí
Jan Bečan: Kytara

Them Switcheroos

Dva kytaristi, kteří do hudby vrací syrovost. Výsadou jejich živáků je nezměrný bordel a nezkrotná energie. Garage rock s prvky stoneru, fanoušci White Stripes nebo Queens of the Stone Age budou doma.


David Lecián: (kytara, zpěv, bicí)
Lukáš Kučera: (kytara, zpěv, bicí)