Random Choices | Them Switcheroos | Severed1

funk/pop/metalcore/stoner

Čtvrteční večer v Alterně patří rocku!

Zahrají kapely Random Choices z Trenčína, Them Switcheroos z Uherského Hradiště a Severed1 z Olomouce.

RANDOM CHOICES

Random Choices je trenčínská rocková kapela zabarvená do funku i popu, charakteristická svým energickým vystupováním a častými hudebními spoluprácemi s různými umělci. Mají za sebou už řadu konceetů v Česku, na Slovensku i v Rakousku, jejich hudbu můžete znát ze slovenských rádií. Mají na kontě EP Medzi nebom peklom a vedomím (2018), album Zrkadlová zem (2020) a nyní přicházejí s hravým duetem Ahoj se zpěvačkou Romanou Riedlovou. S novým singlem a videoklipem se k Random Choices přidala nová členka, saxofonistka Alžběta Hajná.


Marek Hrdlička (kytara, zpěv, klávesy, ukulele)
Alžbeta Hajná (saxofon)
Šimon Oravec (basa, zpěv)
Dominik Krasuľa (bicí)

THEM SWITCHEROOS

Dva kytaristi, jejichž posláním je vrátit do hudby syrovost. Výsadou jejich živých vystoupení je nezkrotná energie, střídání postů (kytara, bicí), stará telka a havran. Garážovka s prvky stoneru, fanoušci White Stripes, Queens of the Stone Age nebo třeba Royal Blood si určitě přijdou na své.


David Lecián (kytara, zpěv, bicí)
Lukáš Kučera (kytara, zpěv, bicí)

SEVERED1

Černé oblečení a drsňácké výrazy odložili do skříně po babičce a místo nich nahodili plážové košile, plavky a žabky. Říkají tomu Hawaii-metal. Žánrově mají nejblíže k metalcoru a koncerty se snaží vést formou párty ve stylu Dana Nekonečného.

Předprodej Goout: základní 150,-, student 120,-, vstupenky budou k dostání i na místě za 150 Kč nebo lze přispět více.


Jan Šauer (zpěv)
Adam Tkadlčík (kytara, zpěv)
Robert Bazínek (baskytara, zpěv)
Jakub Zeman (kytara, zpěv)
Jiří Pur (bicí)