Pondělníci | Hello Marcel | Flamendr Robi

disco/trisco/bizarre

Multižánrový večer plný bizarních textů a střelených hudebních formací. Poprvé a naposled se v Brně ukáže kapela Pondělníci a paneční tarket roztančí discotriskoduo Hello Marcel. Brněnská formace Flamendr robi zandá praštěnej set.

PONDĚLNÍCI

Poprvé a naposled zahrají Pondělníci v hlavní vesnici Moravy a dokud znova nepřijedou, tak už nikdy nepřijedou. Vlastenecké hymny kapely Pondělníci ocení každý pravý volič SPD, který nechápe ironii. Ponožky v sandálech, braník 2l, chemtrails... a šlágr zkřížený s metalem. Hledání nových cest v čerpání z toho nejhoršího. Právem si přivlastňují titul Nejhorší kapela na světě a právem je žádná nechce.

HELLO MARCEL

Disco-punk nebo electroclash? Duo dvou kamarádů, kteří rádi trsají, nic moc neberou vážně a snaží se do toho uvrtat i všechny ostatní. „Na koncertech servírujem syrový nátrs, kde vyniknou jen ti nejlepší bokokrouti na parketu,“ lákají na své vystoupení. Taneční jízda s praštěně novovlnnými texty a expresivním vokálním projevem. Netrsáte? Nevadí, nudit se i tak nebudete.


Michael Macek (zpěv, texty)
Adam Sodomka (beaty, vokály, saxofon)

FLAMENDR ROBI

Na počátku bylo slovo. To slovo bylo Flamendr a z něj Bůh šest dní utvářel líbeznou tvář světa. Sedmý den Bůh odpočíval, čehož využil Satan a stvořil Robi - nikdo neví, co to vlastně znamená. Víme jen, že od té doby spolu soupeří dobro se zlem, kečup s hořčicí, Michaela Jílková s hosty a Flamendr s Robi.


Vstupné: 200,- v předprodeji, 250,- na místě

Předprodej: https://goout.net/cs/listky/pondelnici+hello-marcel+flamendr-robi/jwso/


Ondřej Valášek (zpěv)
Matěj Bryja (bicí)
Tomáš Nedělník (basa)
Gustav Křivinka (kytara)