PoloBrag Vol. 01

DNB / liquid / breakbeat / chill | Open Air Stage

Mushka

těšínský rodák, který prožil nejlepší léta v Brně (kde jinde!) a nyní žije v Praze, se opět vrací na brněnskou scénu stále jako člen Redrum crew, se kterou prožil spousty klubových akcí a také skvělých Perverse Slafkof open airů. Hraní se věnuje od roku 2008 a spolupracoval také s DJ Vje na podcastu Redrum Rychta. Není mu cizí žádná odnož DnB a také Breakbeatu.

Sinner

brněnský rodák nyní pod záštitou Liquidators crew, který se věnuje mixování od roku 2007, kde postupně dozrál od tvrdších poloh DnB až k dnešní selekci deepu okořeněného o halftime a liquid, který od něj slýcháváte posledních pár let např. na večírcích IX. Patro.

CrashMan

je DJ/promotér pocházející z východních Čech, se DnB věnuje od cca od roku 2008 a od roku 2012 působé společně se svým dlouholetým kámošem pod projektem CrashMan & Gr3p. Je členem legendární Redrum crew, s níž se podílí na pravidelných klubových nocích STEP SLET či DNB DNA. V současné době se hudebně zaměřuje především na liquid funk a deep, příležitostně si rád zahraje starší neurofunk.