Luciana | tryo | Marley Wildthing

benefice pro Ukrajinu

RAKIJA booking ve spolupráci s klubem Alterna pořádají benefiční koncert, jehož kompletní výtěžek půjde na účet ukrajinské ambasády.

Domácí kapely Luciana, Tryo a rakouská písničkářka Marley Wildthing vystoupí nahoře v Alterně, s ohledem na večerku koncert začne už v 19:30.

LUCIANA

Nezaměnitelný hlas, současně jemný i drsný, jazzové bicí s lo-fi kytarou a basou, to vše je Luciana. Husí kůže, charisma a lehkost.


Luciana Tomášová (zpěv)
David Pšenčík (piano)
Jiří Habarta (baskytara)
Vojtěch Vaida (bicí)

TRYO

Původně blanenská trojice, nyní usazená v Brně, hraje v klasickém složení kytary/bicí/zpěv. Debutovali funk-rockově laděnou nahrávkou Stories v roce 2016, poté vznikla ještě dvě EP, Bedroom Hive a čtyřpísňové Karl, na kterém smíchali psychedelii s art rockovými prvky. První studiové album Sustainable gardening jim vyšlo loni na labelu Kabinet Records. Kapela na desce projevuje svou všestrannost – skladby se chvílemi zahalují do mlhavého shoegaze oparu, jindy jsou cítit nejen vlivy kultů jako Pink Floyd nebo The Doors, ale inspirační spirála se točí také kolem jmen jako Orville Peck či Real Estate.


Šimon Podrazil (kytara, zpěv)
Lucie Čejková (baskytara)
Hynek Čejka (bicí)

MARLEY WILDTHING

Marley Wildthing je rakouská písničkářka, zpěvačka, textařka a multiinstrumentalistka. Hraje na několik nástrojů jako je bouzouki, basa či ukulele a produkuje vlastní autorskou tvorbu. Ve svém sólovém projektu vytváří komplexní vrstvy smyčkových melodií, vokálů a beatů, které tvoří dokonale kompaktní prvek díky jejímu pozitivnímu projevu a hlubokému vokálu.

Předprodej Goout: základní 150,-, student 120,-, vstupenky budou k dostání i na místě za 150 kč nebo lze přispět více.