Lonely Virgin Robots (Praha) + Wudao (Brno)

Elektronika - alternative

Koncert v rámci projektu "Hudební inkubátor".

Vstup FREE!

Počátkem roku 2012 se pražská hudební scéna rozrostla o nový hudební projekt. Producent Honza Hejl si k oživení svých původně elektronických skladeb přizval kytaristu Ondřeje Hlase a bubeníka Míru Krále. Začalo období několikahodinových zkoušek a implementace živých nástrojů do elektronicky zvukových podkladů. Vznikly první předobrazy skladeb budoucích Lonely Virgin Robots. Taneční rytmy, rockové kytary, chemické zvuky počítače tou dobou zněly zkušebnou nad pražským Crossem.
Původně instrumentální sestava se po několikaměsíčním zkoušení a náročném konkurzu rozrostla o zpěvačku Kristýnu Šiškovou, baskytaristu Martina Režného a za bicími po několika změnách nyní sedí Matyáš Paur. Živá vystoupení obohacuje saxofonista Vítek Bohal a občasný host raper Ivan Hlas junior. Kapela si odbyla koncertní premiéru na festivalu Let it roll 2012 ve Starých Ždánicích u Pardubic.

Na podzim roku 2014 jsme si s kapelou udělali radost a natočili ve studiu Just Recording několik písní, díky kterým vzniklo EP Noise.


Honza Hejl - mašinky
Kristýna Šišková - zpěv, kytara
Martin Režný - baskytara
Ondřej Hlas - kytara
Matyáš Paur - bicí

Dříve vystupovali pod jménem Fox in the Box a hráli britský kytarovky. Poté zalezli do zkušebny a v obměněné sestavě zapracovali na vlastní tvorbě, kterou se na jaře roku 2016 rozhodli představit veřejnosti. Sami se neumí zařadit do škatulky určitýho hudebního žánru, tak to nechávají na svých posluchačích. 


Filip Vlček - zpěv
Filip Dufka - bicí
Sebastian Křepela - kytara, zpěv
Zdenal Odehnal - basa
Venca Suchý - kytara, zpěv