last millennials. | QAI

Chytlavé refrény, texty o mileniálech, silné kytarové melodie a elektoronicko-taneční prvky.

last millennials.

Písně bratislavských last millennials. se týkají témat, které žije jedna celá generace – generace mileniálů. Těch, kteří o následcích svého chování, o vztazích, ze kterých se vytratila jiskra a vášeň píšou na sociálních sítích. 

Na pódiu však dokáží rozpoutat energickou show, kde se všichni cítí vítaní a na konci i ti, kteří last Millennials. doposud neznali odchází domů s kouskem jejich energie! 

Píseň „Antisocial“ z jejich debutového EP „Choose life“ se umístila na prvním místě v anketě Demovnica FM a mimo to byla úspěšná v éteru slovenského Rádia FM 

 


Martin Pšenák - zpěv, kytara
Maroš Gazda – baskytara
Jakub Kopačka – bicí
Adam Böjtös – kytara, klávesy, zpěv

QAI

Kapela QAI [kaj] z Třinecka hraje hudbu žánrově zařaditelnou jako indie pop, který se prolíná s akustickou alternativou. Všechny písně skupiny QAI jsou v angličtině. Debutový song a videoklip s názvem I’m Trying vznikl již v roce 2017, postupně přibývaly další skladby jako Friends, Up&Down, 2020 nebo Lost. Skladba Friends nedávno překonala hranici 50 tis. streamů na Spotify a objevila se v řadě editorských playlistů. Na podzim roku 2021 kapela vydala své debutové EP Fastgoing nahrané s dánským producentem Esbenem Svanem. V současnosti kapela vystupuje na koncertech v České republice a pracuje na novém albu. 


Tomasz Wałach / zpěv, kytary (ex Noemiracles)
Pavel Pilch / bicí (ex Charlie Straight, ex Lake Malawi)
Vlastimil Škoda / basa (Point of Few, ex Nebe)
Krystian Danel / el. kytara (Kristýna, Mirai)