Elizabete Balčus (LVA) & Hello Moth (CAN)

Dream-pop

Elizabete Balčus tvoří neo-psychedelický dream pop. Pracuje se skvělými vizuálními efekty vycházející ze surrealismu. Dostane vás do světa, který hraničí mezi sněním a realitou. Od prvního okamžiku budete chtít vědět víc. Vegani rozhodně ocení její zapojení ovoce a zeleniny při vystoupení.

 

Hello Moth míchá prvky elektroniky a popu. Každý song vás dostane do jiné nálady, ale pokaždé vás hluboce zasáhne. Jeho hudba je pestrobarevná. Poznáte ho podle jeho specifických pohybů, které donutí každého zamyslet se nad tím, jak to ve skutečnosti myslí. Odpověď nenajdete, ale rozhodně vás to bude bavit.

 

------------------------------------------------------------

 

Latvian musician and performance artist who creates neo-psychedelic dream pop from surprising, collaged, genre juxtapositions that is simultaneously melodic and experimental. She works with a strong visual aesthetic that draws upon modern surrealism, contemporary fashion and geometric imagery. 

 

Hello Moth interweaves electronics with organics to make poetic electro-pop that is sometimes dark, sometimes uplifting, and always deeply affecting. His voice--forceful yet ethereal--merges with synthesizers to create otherworldly songs and powerful performances.