Alpha Strategy | Joy and Pleasure | Zhasni

post punk / shoegaze / experimental

ALPHA STRATEGY

Původně kanadská kapela, která se svou nekompromisní směsí post punku a noise rocku zakotvila v Praze. Zvuková špinavost s extatickou performance frontmana Roryho Hincheyho je kombinace v našich luzích zřídka vídaná. Zbývá jen dodat, že Alpha Strategy nahrávali se Stevem Albinim a promotérské aktivity spřízněných Aww Man Radio & Bookings vytvářejí v Praze podhoubí toho nejzajímavějšího ze současné progresivní nezávislé scény.  


Rory Hinchey (zpěv)
Martin Doležal (kytara)
Ondra Červený (baskytara)
Filip Miškařík (bicí)

JOY AND PLEASURE

Tříčlenné post-punkové uskupení z Prahy. V jejich tvorbě lze najít cokoliv, od prvků blackmetalu až k dechovce (bez dechů). Krásná a prosluněná hudba přímo od srdíčka.
Dosud vydali pouze dva singly a momentálně pracují na debutovém albu.


Erik Váňa (kytara, zpěv)
Šimon Šťastný (baskytara)
Marek Fábry (bicí)

ZHASNI

Zhasni se rekrutovali z okruhu olomoucké SF crew, která představuje základnu jedinečné místní komunity. Pomalu se ustalují na trio, v němž kytara a bicí produkují noisový instrumentál s prvky shoegazu. Repetitivní minimalismus, občas zhuštěný do hlučných ploch, plyne v symbióze s intervencemi nového člena, zapůjčeného z pražského kolektivu Hothouse, který krom svého hlasu ovládá další zvukové a rytmické nástroje.

Předprodej Goout 150,-, na místě 200,-

https://goout.net/cs/listky/alpha-strategy+joy-and-pleasure+zhasni/nufr/


Tomáš (kytara)
Marek (bicí)
Gregor (zpěv, synth)