Puding Pani Elvisovej | Chiki Liki Tu-a

Mix elektronické taneční hudby plné různých experimentů s hlasitým, téměř punkovým, nasazením.

Puding Pani Elvisovej

Puding pani Elvisovej známý též pod zkratkou PPE je slovenská hudební skupina, která byla založena v roce 1995 v Košicích. Její hudba má jedinečný rukopis, přičemž se jedná o mix taneční elektronické muziky a jiných žánrů. V prosinci roku 2004 vyšel kapele její první album s názvem Automati, po kterém následovalo v roce 2007 druhé album s názvem Play / Pause / Eject. V pořadí třetí album skupiny nese název π (pí) a bylo vydáno v roce 2010. Následovalo album Tektonická Platňa z roku 2015 a zatím poslední album Mohérpop vyšlo v roce 2021.

 


Slivka (zpěv)
Miloš (bicí)
Pino (klávesy)
Viliam (baskytara)

Chiki Liki Tu-a

Chiki Liki Tu-a je prešovská hudební skupina, jejíž tvorba je inspirována velkým množstvím hudebních žánrů. Texty slovenské trojice vynikají poetikou silně inspirovanou multikulturním prostředím města Prešov a jeho okolí.

Skupina vznikla v roce 1995 a doposud odehrála více než 1400 koncertů. Nevynechala kluby ve městech, jako je Paříž, Bordeaux, Londýn, Dublin, Belfast, Budapešť, Berlín, Drážďany, Skopje, Lublaň, Praha, Varšava, Krakov, Bratislava, Vídeň a vystoupení na festivalech jako jsou Sziget, Trutnov Open Air, Pohoda, Rock for People, Colours of Ostrava a nebo třeba Grape.


Martin Višňovský (baskytara, zpěv)
Tomáš Višňovský (bicí)
Stanislav Sninský (kytara)